Kalite

Entegre Kalite Politikası

-       Sürekli iyileştirme yaparak müşterilere ve topluma kaliteli, güvenli, güvenilir, uygulanabilir ve çevre dostu demiryolu araçlarını sunmak. Uygun maliyetli ve üstün kalite koşullarında; İç ve dış pazarlarda rekabet gücümüzü arttırmak, müşteri memnuniyetini mümkün olan en üst düzeyde tutmak, kalite ve taviz vermeden iç ve dış standartlar, direktifler ve yasalar doğrultusunda zamanında ve belirlenen şartlarda ürün ve hizmeti sunmak, personele kalite yönetimi hakkında eğitimler vermek.

-       Tüm çalışanlarımızın katılımı ve desteğini temel gereklilik olarak esas almak.

-       Kaliteyi sağlamak için; uluslarası standartların olanaklarına tabi kalarak, ilk seferde hızlı, doğru ve güvenilir hizmeti vermek, güvenli, sağlıklı ve konforlu çalışma ortamını sağlamak şirketimizin amacı olmuştur.

-       Firmamızda uygulanabilir olan ISO 9001:2015 maddelerinin gerekliliklerini sağlamak.

-       Çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde olan, alanında lider bir şirket olarak hedefimiz;

o   Çevre kirliliğini etkileyen iç ve dış faktörlerin en aza indirilmesi,

o   Kaynakları etkin ve rasyonel kullanmak,

o   Geri dönüşüm teknolojisinin uygulanması,

o   Şirket içi ve dışındaki kalite ve çevre ile ilgili eğitim ve bilinçlendirme faaliyetlerini düzenlemek, bu tür faaliyetleri desteklemek,

o   Sürekli iyileştirme yapmak

o   Mevcut yasalardan doğan yükümlülüklerin yerine getirilmesi,

o   Tüm faaliyet alanlarında kalite ve çevre bilincinin sistemli ve düzenli olarak sağlanması için kalite ve çevre yönetim sisteminin benimsenmesi ve yerine getirilmesi,

 

 

IRIS, ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001: 2015 Çevre Yönetim Sistemi Standardı ve TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Standardı gerekliliklerine uymayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz

Sektördeki gelişmeleri dünya çapında yakından takip etmek, kaliteden taviz vermeden müşterilere yenilikçi çözümleri sunmak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımızla birlikte başarının en önemli değer olduğunu varsaymak ve sürdürmek.

Vizyonumuz

Demir yolu sektöründe, yüksek kalite standartlarımız, güvenirliğimiz ve itibarımız ile birlikte müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza, en iyi ve en yeni ürün ve hizmetleri sunmak.